GİZLİLİK

www.404.com.tr üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiç bir isim altında, hiç bir nedenle ve hiç bir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.
www.404.com.tr üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir www.404.com.tr'la ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır.
Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz burayı tıklayıp müşteri hizmetlerine haber verebilirsiniz.
www.404.com.tr , e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, www.404.com.tr  kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi.... gibi), istatiksel bilgilerini 
(yaş.... vs.) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. 
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve 
kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. 
Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. 
Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. 
Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. 
Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.404.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. 
Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

www.404.com.tr , güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında www.404.com.tr çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartları çercevesinde ikili bağlantilarla iletilir. 
Tüm ödeme işlemleri bankanın 128 bit güvenlikli ortak ödeme sayfasında yapılmakta, sitemizde kredi kartınızla ilgili hiçbir bilgi alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için IP adresinizden ve Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.